Baner20przykadow

Buszując w ogrodzie

Lubię buszować w ogrodzie bo to samo zdrowie. Ostatnio ponownie szukałem nowych wyzwań w ogrodzie, w którym prawie wszystko już sfotografowałem. Ale od czego są nowe wyzwania. Przecież ogród to samo życie i ciągle coś się w nim zmienia. Jest takie przysłowie "Kto szuka ten znajdzie" w fotografii sprawdza się jak nigdzie indziej. Wydaje nam się, że temat jest już nie do ruszenia a jednak po chwili zastanowienia się nad kadrem znajdujemy coś nowego. I tak się stało i u mnie. Poniżej nowe spojrzenia na znane już kwiaty.

 

IMG 9971

 

Kadr centralny uważany za naganny ale w tym przypadku się jak najbardziej sprawdzi. Mała głębia ostrości oraz ostrość na centrum to gotowy przepis na zdjęcie.

kwiat kosmosu

Zdjęcie wykonane pod światło z przepalonym tłem . Niby tak nie powinno się wykonywać zdjęcia ale od czego jest łamanie zasad.

 

IMG 9996

 A na tym  zdjęciu też złamałem zasady czyli nie doświetlone zdjęcie ale cel był taki aby pokazać tylko kontury owada z różkami i skonfrontowanie ich z różkami kwiatka. 

Jeśli także jak mnie fascynuje Cię fotografowanie kwiatów, zapisz się już dziś na mój darmowy kurs. 

 

DARMOWY kurs:

Jak fotografować kwiaty

 


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

facebook

Darmowy kurs fotografii cyfrowej

Lepsze zdjęcia - tu znajdziesz odpowiedź

wpisz poniżej imię i email
Zupełnie za darmo.
Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz na otrzy­my­wa­nie in­for­ma­cji han­dlo­wych o blogowych produktach, np. e-book
Twój e-mail jest bezpieczny. Z otrzymywania wiadomości możesz łatwo zrezygnować klikając w link znajdujący się w każdym e-mailu.

Zarabiaj na fotografii


Depositphotos

 

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnie komentarze

Współpraca

www.bytomodrzanski.info.pl

Licznik odwiedzin

2791065
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Od początku
620
916
3282
2733966
15484
33714
2791065

Twoje IP: 44.220.44.148
Czas serwera: 2024-06-21 17:01:08