Baner20przykadow

Odkryj Szczegóły Świątecznej Magii: Co Fotografować Podczas Świąt Wielkanocnych

Default photo of Easter eggs in the grass 1

Święta Wielkanocne, obchodzone z radością i wspólnotą, oferują niezliczone możliwości fotograficzne, które uwiecznią magiczne chwile i tradycje. Od kolorowych dekoracji po przygotowywanie potraw, te świąteczne dni kipią życiem i historiami wartymi opowiedzenia. Oto przewodnik, który pomoże ci uchwycić esencję tych wyjątkowych chwil przez obiektyw aparatu.

Czytaj więcej: Odkryj Szczegóły Świątecznej Magii: Co Fotografować Podczas Świąt Wielkanocnych

Jak fotografować jajka.

Default photo egg 0

Dziś mam dla Was niezwykłe wyzwanie - fotografowanie jajka. Może się wydawać, że to banalny obiekt, ale prawdziwym sztuką jest uchwycić jego delikatność, teksturę i subtelną grę świateł. Wraz z Wami podzielę się kilkoma wskazówkami, jak zrobić zaskakująco efektowne zdjęcie jajka.

Czytaj więcej: Jak fotografować jajka.

Fotografia kosmosów z lampą błyskową

 

IMG 0296

 

Jak to mówią „Potrzeba matką wynalazków”. Trochę się spóźniłem na złotą godzinę o zachodzie słońca i żeby sfotografować przy małym ISO kwiaty musiałem czymś doświetlić przydomowe kwiatki. Padło na lampę błyskową z obracanym „palnikiem”. Niestety nie da się wykorzystać wprost wbudowanej lampy błyskowej ponieważ jest ona za mocna do fotografii makro lub zbliżeniowej. Dzięki obracanemu palnikowi oraz wbudowanemu dyfuzorowi można skierować światło na bok lub do góry tak aby od czegoś się odbiło. W moim przypadku była to ściana domu.

Czytaj więcej: Fotografia kosmosów z lampą błyskową

Już jest nowy poradnik o fotografii kwiatów

Zapraszam Cię do zapoznania się z nowym poradnikiem jak fotografować kwiaty. Jest on kontynuacją pierwszej części "Jak fotografować kwiaty".

Sekrety fotografii cyfrowej

okładka1

Czytaj więcej: Już jest nowy poradnik o fotografii kwiatów

Buszując w ogrodzie

Lubię buszować w ogrodzie bo to samo zdrowie. Ostatnio ponownie szukałem nowych wyzwań w ogrodzie, w którym prawie wszystko już sfotografowałem. Ale od czego są nowe wyzwania. Przecież ogród to samo życie i ciągle coś się w nim zmienia. Jest takie przysłowie "Kto szuka ten znajdzie" w fotografii sprawdza się jak nigdzie indziej. Wydaje nam się, że temat jest już nie do ruszenia a jednak po chwili zastanowienia się nad kadrem znajdujemy coś nowego. I tak się stało i u mnie. Poniżej nowe spojrzenia na znane już kwiaty.

 

IMG 9971

Czytaj więcej: Buszując w ogrodzie

facebook

Darmowy kurs fotografii cyfrowej

Lepsze zdjęcia - tu znajdziesz odpowiedź

wpisz poniżej imię i email
Zupełnie za darmo.
Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz na otrzy­my­wa­nie in­for­ma­cji han­dlo­wych o blogowych produktach, np. e-book
Twój e-mail jest bezpieczny. Z otrzymywania wiadomości możesz łatwo zrezygnować klikając w link znajdujący się w każdym e-mailu.

Zarabiaj na fotografii


Depositphotos

 

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnie komentarze

Współpraca

www.bytomodrzanski.info.pl

Licznik odwiedzin

2791075
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Od początku
630
916
3292
2733966
15494
33714
2791075

Twoje IP: 44.220.44.148
Czas serwera: 2024-06-21 17:16:23